Září 2011

10 důvodů, proč zdechnout

22. září 2011 v 9:23 | Ehněnka |  Moje žblepty
Vážení, dneska to opravdu stojí za splašenou mnohonožku. Prostě nemám náladu, jako už tolikrát, ale tentokrát ne kvůli nějaké abstraktní depce, anžto je to způsobeno naprosto reálistickými důvody(odvozeno od slova reálie, jakože to, co mě štve, je reálné, kapiš to?).

Takže, co mi momentálně dosti leze hltanem a hrtanem:

1.) Jsem naprosto hopeless nemocná, úplně na smrt(čti: mám rýmičku a bolí mě v krku)
2.) Emulátor GBA her pro mobil si dovolil nefungovat
3.) Pokud chci splnit svůj sen, budu se muset doučit čtyři ročníky chemie
4.)Je mi momentálně dost zima
5.) Neumím vůbec anglicky
6.) V sobotu mám jet do Reichu a asi pojedu nakažená dýmějovým morem
7.) Sedmička není, protože je mi nesympatická...
8.) Moje kůže se zjevně rozhodla nespolupracovat a produkuje loupání, akné i vyrážku jako následek alergie(proč to říkám?)
9.) Nemám dárek pro bratra k dnešním narozeninám
10.) Kupí se mi povinnosti a plánované akce se překrývají
+11.) Pořád někdo besitzt počítač, a to je in der Arsch(Google ví...)

Tak to by bylo. Právě jsem vstala, marně se pokusila probudit stejnou nemocí postiženého bratra, sedím v kuchyni, kde je fakticky nezdravá zima(a nebo mám možná teplotu a nebo nízký tlak a nebo vám píše zombie) a pokuuším se sepsat nějaký průřez Ehněnčiným životem.

Jdu si pro čaj, hned jsem zpět...

Jsem zpět.

Vychladl mi čaj, tudíž můj život ztrácí smysl. Proto se poroučím a dělejte si tu, co chcete, já jdu zalízt do díry a v klidu a míru zdechnout.

Ehněnka

Proč mám ráda řidiče MHD

15. září 2011 v 16:53 | Ehněnka |  Moje žblepty
Všichni řidiči MHD nejsou nerudní, neudržovaní a pomstychtiví tvorové, kteří číhají, až půjdete do tramvaje se zmrzlinou.

Před rokem jsem zažila něco opravdu nehezkého, tak moc, že ani nestojí za to, zmiňovat se o tom. Utekla jsem potom z místa doličného a vydala jsem se na cestu domů. Seděla jsem na prázdné tramvajové zastávce, ten den foukal vítr, dlouhé temně hnědé vlasy mi vlály stejně jako tmavá sukně a široké rukávy. Po tvářích se mi vylily vodopády, černé stíny a linky byly všude na mé bledé tváři. A já jen plakala a třásla se hrůzou.

"Slečno, jste v pořádku?" Ozvalo se tehdy za mnou. Stál tam řidič, který právě vyšel z vozovny a čekal, až přijede jeho tramvaj. Řekla jsem, že ano, ale stejně jsem pořád plakala. "Já bych vám nějak pomohl, ale když já nevím, jak..." "To nevadí, já to snad nějak zvládnu, ale děkuju,"řekla jsem já a usmála jsem se. "No vidíte, už se usmíváte, řekl on, to je hned lepší." Na chvíli se zamyslel a povídá: "Já bych vám dal nějakou čokoládu, ta je dobrá na nervy, ale já žádnou nemám," prohlásil zklamaně. Já na to, že to nevadí a že je hodný. Pak přijela jeho tramvaj a on řekl:"Jé, já už budu muset jet, to je škoda, protože jinak bych tu s vámi ještě počkal. Zvládnete to?" Když jsem ho ujistila, že neskočím pod tu tramvaj, ani se doma neoběsím a zvládnu to, nastoupil konečně do tramvaje a rozloučili jsme se.

Ještě několikrát jsem ho potom viděla, ale nevím, jestli mě poznal. Přeci jen, do uplakané rádobygothičky už mám nějaký ten čas opravdu daleko.

Nevím, jestli ho ještě někdy uvidím, natož, jestli s ním promluvím jediné slovo, ale přesto bych mu chtěla touto cestou poděkovat, i když vím jistě, že se o tom nikdy nedoví. Kdyby mi neřekl pár milých vět, nevím, jestli bych vůbec byla schopná vstát a dojet domů. Ale těch pár slov způsobilo, že i když ten den si budu navždy pamatovat, tak nejen kvůli é hrůze, která se stala, ale také kvůli tomu, že jsem na vlastní kůži pocítila, co je to láska. Ne ta romantická a vášnivá, ale naprosto obyčejná, přátelská a lidská. Ten pán mě vůbec neznal, klidně si o mě mohl pomyslet kdovíco a jít dál, nemusel se namáčet do cizího neštěstí, ale udělal to a za to jsem strašně moc vděčná.

Děkuju

Ehněnka

Magic Musicbox by Ehněnka vol. II

2. září 2011 v 11:04 | Ehněnka |  Hudba

Tož je tu zpět DJ EhNě-NKA, aby vám přehrál nejnovější žhavé hity ve svém velectěném mp3 přehrávači. :)

1. Death Cab For Cutie - I Was Once A Loayal Lover


2. Death Cab For Cutie - Someday you will be loved


To jen tak, pro představu. :)

Ehněnka